​  602 785 260

 

Wczasy z Psem » Oferta - Turnusy ze szkoleniem nad morzem


 

 

 

Zapisy:  602-78-52-60

 

 

Organizowaniem wypoczynku z psami oraz turnusami wczasowymi połączonymi ze szkoleniem psów zajmujemy się od 2003 roku. 
Z roku na rok przybywa chętnych pragnących aktywnie spędzić czas z rodziną i swoim czworonogiem.

 

 

Wczasy z psem obejmują zajęcia z zakresu posłuszeństwa, rally-o, agility i pracy węchowej. Oprócz lekcji i warsztatów praktycznych prowadzone są również prezentacje i wykłady np. z pierwszej pomocy dla zwierząt, komunikacji psów i innych zagadnień kynologicznych. Ramowy program zajęć, prezentowany uczestnikom w pierwszym dniu turnusu jest realizowany w 100%. Zazwyczaj jednak bywa on rozszerzany o zagadnienia sugerowane przez naszych gości lub nowinki z dynamicznie rozwijającego się „psiego świata”. Również dzieci nie będą się z nami nudzić - uczymy je bezpiecznego przebywania z psem, zabawy czy zachęcamy do występów artystycznych oczywiście o psiej tematyce.

 

W ciągu roku niektórym ludziom brakuje czasu na uczestniczenie w kursach szkolenia psów w swoim miejscu zamieszkania, dlatego w czasie urlopu wybierają taka formę edukacji. Uczymy ich jak postępować i trenować z psem, aby było to efektywne i przyjemne dla obu stron. Jeżeli konsekwentnie i systematycznie po powrocie do domu nadal będą pracować z psem  na rezultaty nie trzeba będzie długo czekać. Wspólnie spędzony czas i ćwiczenia wzmacniają więź i pozwalają lepiej poznać swojego pupila. Dla psów ważne jest przebywanie w towarzystwie innych osobników ze swojego gatunku. W czasie wolnym, bawią się, spacerują i co najważniejsze uczą prawidłowego  zachowania w sferze socjalno-społecznej. 


Joanna Francuz Zoopsycholog
Założycielka i Instruktor Szkoły dla Psów Demo Dog.

 


Przykładowe zajęcia Kursu Podstawowego - Pies w Rodzinie:

 

  • Szkolenie z zakresu posłuszeństwa - różne poziomy
  • Praca z klikerem,
  • Materiały dydaktyczne,
  • Warsztaty Komunikacja Psów - Rozumienie Psiego Języka,
  • Wykład Bezpieczny i Zdrowy Pies - Pierwsz pomoc w nagłych wypadkach
  • Wykład Satysfakcjonująca i prawidłowa relacja z Psem,
  • Zajęcia wprowadzające do agility,
  • Tropienie dla początkującycch,
  • Konsultacja behawioralna, 
  • Analiza zachowań na podstawie materiału filmowego.

 

Do udziału w Wakacyjnym Szkoleniu Psów, zapraszamy pieski, które ukończyły 3 miesiące, nie przejawiają zachowań agresywnych w stosunku do innych psów i ludzi, oraz suczki bez cieczki. Każdy pies, musi być zabezpieczony przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi, zaszczepiony na choroby wirusowe i zakaźne.
Ewentualne choroby - dysplazja, alergia, astma, epilepsja... oraz przyjmowane leki, należy zgłasić przy podpisywaniu umowy szkoleniowej, nie dyskwalifikuje to pieska w szkoleniu, tylko ma na celu dostosowanie zajęć do jego indywidualnych możliwości. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Relacje Gości oraz Galeria-Turnusy z Wakacyjnym Szkoleniem Psów.
 

 

 

Motto szkoły Demo Dog:

Fantastycznie Pieski Świat nad morzem i w górach!