Malowany Domek Przyjazny Psom
Mikoszewo 82-103,
ul. Piaskowa 18

​  602 785 260

 

Wczasy z Psem » Oferta Malowanego Domku - Mikoszewo


 

Malowany Domek zaprasza na Pobyty Wypoczynkowe oraz Długie Weekendy. Nasz Dom usytuowany jest w cichym otoczeniu blisko lasu, Wisły i przeprawy promowej. Od morza dzieli nas dystans 1800 - 2000 m ścieżką lub drogą leśną. Rozległe tereny zielone, wał Wisły... zachęcają do wycieczek rowerowych i pieszych. W naszym domu często przebywaja zwierzęta, dlatego prosimy wziąć to pod uwagę. Termin pobytu od dowolnego dnia tygodnia (min. 3 noce).

Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną odpocząć od zgiełku i tłumów turystów. Mikoszewo nie jest tętniącym życiem kurortem, ale jego położenie i różnorodność przyrody z pewnością wpływa na jego atrakcyjność. W Mikoszewie często swoje urlopy spędzają rodziny z psami. Serdecznie Zapraszamy Państwa na pobyty wypoczynkowe w Malowanym Domku lub  Wczasy ze Szkoleniem Psów nad morzem.

 

Wczasy ze szkoleniem psów nad morzem

 

Nasza druga oferta skierowana jest do osób, pragnacych rozpocząć przygodę ze szkoleniem swojego Pupila,  lub doskonalić komendy i sztuczki, które ćwiczą już ze swoim Psem. Łącząc przyjemne z pożytecznym :) wczasy i szkolenie psa, pod okiem instruktorów i zoopsychologa razem z innymi miłośnikami zwierząt, miło spędzimy czas, a naszym Psom dostarczymy wiele uciechy i dobrej zabawy. Spędź Wakacje ze swoim Psem, jemu też należy się jakaś odskocznia od życia codziennego, a może i trochę nauki..:)

 

Pozytywna Szkoła dla Psów Demo Dog z Bielska-Białej oprócz szkoleń na terenie Śląska i okolic, specjalizuje się w organizacji Aktywnego  Wypoczynku z Psem w Górach i nad Morzem.

Bez względu na to, czy Twój pies posiada już jakieś umiejętności, czy dopiero rozpoczniecie przygodę ze szkoleniem lub tylko chcesz spędzić urlop ze swoim psem, zorganizowane przez nas atrakcje zapewnią Wam dużo satysfakcji i wspaniałej zabawy.

 

Przykładowe zajęcia jakie prowadzimy podczas naszych turnusów:
 

  • zajęcia z posłuszeństwa,
  • warsztaty z komunikacji i zrozumienia oraz prawidłowej relacji,
  • warsztaty praktyczne z psem dla dzieci,
  • pierwsza pomoc w nagłych wypadkach zwierząt
  • warsztaty klikerowe,
  • zajęcia węchowe,
  • towarzyskie spotkania przy grillu i ognisku, wspólne spacery z psami, zawody sportowe, sztuczki,
  • taniec z psem....
  • wprowadzenie do agility- podstawowy tor przeszkód,
  • indywidualne konsultacje zoopsychologa behawiorysty,

 

Mając na uwadze dobro i komfort naszych czworonożnych przyjaciół zajęcia mają inną formę niż typowe szkolenie, które najczęściej odbywa się 1-2 razy w tygodniu. Metody szkoleniowe są szczegółowo omawiane i prezentowane, aby po powrocie do domu opiekun sam mógł kontynuować szkolenie. Zajęcia z Psami odbywają się dwa razy dziennie, a wieczorem wykłady i ogniska;)

 

 

 

Motto szkoły Demo Dog:

Fantastycznie Pieski Świat!